داخلی صفحه کردستان خبر
 
ادامه راه شهدا موجب تقویت اقتدار انقلاب اسلامی می شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: تلاش برای ادامه راه خون شهدا موجب تقویت اقتدار و سرافرازی انقلاب اسلامی می شود.
ادامه راه شهدا موجب تقویت اقتدار انقلاب اسلامی می شود
 
سنندج - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: تلاش برای ادامه راه خون شهدا موجب تقویت اقتدار و سرافرازی انقلاب اسلامی می شود.
به گزارش ایثاربه نقل ازخبرگزاری مهر حسین خوش اقبال در جلسه شورای مشورتی مشاورین امور ایثارگران دستگاه های اجرایی استان کردستان، اظهار داشت: امروز توجه کردن به خانواده های شهدا و ایثارگران بسیار حائز اهمیت است زیرا شهدا و ایثارگران در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با نثار جان و مال خود در راه استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی با همه توان در کنار امام و انقلاب بودند.
وی افزود: به برکت این ایثار و از خودگذشتگی آنها شاهد هستیم که ایران به عنوان کشوری مقتدر در عرصه منطقه و بین الملل شناخته می شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اشاره شهادت سردار قاسم سلیمانی توسط آمریکا، ادامه داد: سردار سلیمانی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ با همان روحیه و با حضور پررنگ خود در مسیر به ثمر رسیدن انقلاب به تدریج به چهره نامدار در سطح منطقه و جهان تبدیل شد و با همه وجود از انقلاب اسلامی پاسداری می کرد.
خوش اقبال یادآور شد: این شهید والا مقام همواره با اخلاص و اخلاق و صمیمیت بی نظیر خود مانند سربازی وفادار به ارزش های انقلاب و راه امام راحل از هیچ کوششی در جهت اقتدار نظام دریغ نورزید و درنهایت نیز در این راه به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
وی بیان کرد: در حال حاضر در شرایطی هستیم که دشمنان انقلاب با همه توان در صدد ضربه زدن به کشور هستند که بر این اساس همه وظیفه داریم با پیروی از راه و تفکرات سردار سلیمانی برای صیانت از دستاوردهای نظام تلاش کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: همه ما باید با روحیه شهادت طلبی نگذاریم تا یاد و خاطره شهدا و ایثارگران به فراموشی سپرده شود و باید با ثبت این ایثارگری ها و جانفشانی ها آنها را به نسل آینده نیز بهتر معرفی کنیم.
خوش اقبال با بیان این مطلب که به عقیده امام راحل هشت سال دفاع مقدس دانشگاه بود که به واسطه آن انسان های والایی در راه دفاع از کیان و سرزمین انقلاب اسلامی صادقانه جان خود را تقدیم کردند، اظهار داشت: امروزه نیز شهید سردار سلیمانی یکی از این نمونه های عینی شهادت و از خودگذشتی در راه دفاع از انقلاب است.
وی افزود: عظمت و بزرگی شهید سلیمانی به حدی بود که دشمنان انقلاب همواره بر صلابت و توانایی شهید اعتراف می کردند و در بسیاری از صحنه های حساس نقش شهید سلیمانی را برای حل و فصل کردن موضوعات را بی بدیل می دانستند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارکردستان خطاب به مشاورین امور ایثارگران دستگاه های اجرایی استان، بیان کرد: شما باید نمونه ای بی نظیر از ایثار و از خودگذشتگی در جامعه باشید و با اعمال و رفتار حسنه و مناسب خود مردم را به حمایت از ارزش ها و حضور در عرصه های مختلف انقلاب ترغیب کنید.
خوش اقبال ادامه داد: در آستانه برگزاری یکی دیگر از انتخابات مهم و سرنوشت ساز در کشور هستیم و باید با همه توان تلاش خود را برای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به عمل آوریم.
وی یادآور شد: باید پذیرفت که همیشه حق با مردم است و در واقع به برکت انقلاب اسلامی که مردم حق رای پیدا کردند و بر این اساس در حال حاضر حضور آنها در عرصه صیانت از انقلاب بسیار پررنگ و تاثیرگذار است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: هدف دشمن کاهش حضور حداکثری مردم در انتخابات است که بایستی با همکاری هم ضمن فراهم کردم زمینه مشارکت پرشور مردم در ادامه توطئه های دشمنان را نیز نقش بر آب کنیم.
خوش اقبال اظهار داشت: در آستانه جشن های ۴۱ سالگی انقلاب هستیم و باید برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن این ایام همه باهم فضای شادی و نشاط را در استان و کشور مهیا کنیم.
کد مطلب: 323915