اعلام برنامه‌های دهه مبارک فجر در بنیاد چهار و محال و بختیاری
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱
مدیرکل بنیاد چهار محال و بختیاری برنامه‌های بنیاد در دهه مبارک فجر را اعلام کرد.
اعلام برنامه‌های دهه مبارک فجر در بنیاد چهار و محال و بختیاری
 
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در نخستین نشست کمیته ایثارگران دهه مبارک فجر گفت: در سال جاری شرایط ویژه‌ای بر کشور حاکم است و استکبار جهانی با تمام توان و قدرت وارد میدان شده تا حضور مردم را کم‌رنگ و بین اقشار مختلف مردم تفرقه ایجاد کند اما حضور پرشور می‌تواند خنثی‌کننده تمام برنامه‌های دشمن باشد.
وی خاطرنشان کرد: ما معتقد هستیم شهدا و جانبازان متعلق به همه جامعه هستند و همه جامعه به‌ نوعی در قبال ایثارگری‌های این عزیزان مدیون هستند، لذا باید در برنامه‌های دهه فجر که تجدید میثاق با انقلاب و شهدا است شرکت پرشور داشته باشند.
نجفی با اشاره به این‌که سرلوحه تمام کارها دفاع از کیان کشور است، ابراز داشت: اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها در طول دهه فجر می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد زیرا رسالت نشر فرهنگ ایثار و شهادت اطلاع‌رسانی است.
مدیرکل بنیاد با توجه دادن به این موضوع که بنیاد از 12 بهمن سالروز ورود حضرت امام(ره) به میهن تا 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا برنامه‌های متنوعی را در راستای دهه فجر و بزرگداشت شهدا انجام می‌دهد، گفت: 17 بهمن که به عنوان روز ایثار و مقاومت در دهه فجر نام‌گذاری شده است برنامه میهمانی لاله‌ها هم‌زمان با سراسر کشور و با برنامه‌ریزی متفاوت در 292 گلزار مطهر شهدای استان برگزار خواهد شد.
وی در پایان با اشاره به برنامه‌های متنوع دهه مبارک فجر، همایش همسران و مادران شهدا هم‌زمان با سالروز شهادت حضرت ام‌البنین (س)، حضور مردم در گلزار شهدا و تجدید میثاق با شهدا، برگزاری یادواره‌های شهدا، زنگ انقلاب در مدارس شاهد، دیدار با خانواده‌های معظم و معزز شهدا و ایثارگران و رونمایی از تابلوهای تمثال مبارک شهدا در سطح استان را از مهم‌ترین برنامه‌های بنیاد در دهه مبارک فجر عنوان کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 324132