دانشجویان شاهد و ایثارگر ظرفیتی ارزشمند و امانت نظام هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد البرز با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره شهدای دانشجو گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر ظرفیتی ارزشمند و امانت نظام هستند که باید علاوه بر توجه به ارتقای تحصیلی و دانش آن‌ها به مسائل فرهنگی و اجتماعی آنان نیز توجه کرد.
دانشجویان شاهد و ایثارگر ظرفیتی ارزشمند و امانت نظام هستند
 
به گزارش «ایثار»، امیرحسین دانش از برگزاری نشست ستاد شاهد دانشگاه خوارزمی با هدف برگزاری یادواره‌ شهدای دانشجو و رسیدگی به مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر خبر داد و گفت: بنیاد با تمام توان در راستای خدمت به دانشجویان شاهد و ایثارگر تلاش می‌کند.
وی افزود: تمام سعی خود را بکار گرفته‌ایم تا وضعیت تحصیلی دانشجویان را ارتقا داده و مسائل فرهنگی آن‌ها را نیز پیگیری کنیم.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد البرز با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره شهدای دانشجو گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر ظرفیتی ارزشمند و امانت نظام هستند که باید علاوه بر توجه به ارتقای تحصیلی و دانش آن‌ها، به مسائل فرهنگی و اجتماعی آنان نیز توجه کرد.
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: یکی از محافلی که بهترین تأثیر تربیتی و فرهنگی را روی دانشجویان دارد، یادواره شهدا است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه‌ای داشت.
دانش کهن تصریح کرد: با برگزاری این یادواره‌ها علاوه بر فرهنگ‌سازی و نشر فرهنگ از خود گذشتگی؛ قشر جوان و دانشجو جامعه با شهدا نیز آشنا خواهند شد.
وی یادآور شد: دانشجویان باید نسبت به جامعه دغدغه داشته باشند و در راستای آبادانی کشور راه پدران شهید خود را ادامه داده و موجب عزت کشور شوند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 324164
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...