فراخوان عکس «سردار دل‌ها» منتشر شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۴
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: فراخوان عکس «سردار دل‌ها» شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی منتشر شد.
فراخوان عکس «سردار دل‌ها» منتشر شد
 
به گزارش «ایثار»، اسکندر یار نسب با اعلام این خبر گفت: شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی در طول عمر پربرکت خود به‌عنوان یکی از فرماندهان بزرگ عرصه دفاع مقدس و محور مقاومت، مجاهدت، فداکاری و رشادت‌های زیادی از خود نشان داد و موجب فتوحات زیادی برای کشور شد، قطعاً این شهید بزرگوار نماد زندگی بسیاری از شهدای پرافتخار دوران دفاع مقدس و مدافعین حرم بود و یاد و خاطره دلاورمردی های آن‌ها را برای همیشه زنده نگاه داشت.
وی افزود: قطعاً تصاویر زیادی از زندگی پرفرازونشیب سردار دل‌ها و حضور وی به‌عنوان یک سردار بزرگ و ابر فرمانده در تمامی عرصه‌های نبرد حق علیه باطل در سطح کشور، منطقه و بین‌الملل وجود دارد که در مناسبت‌های مختلف توسط عکاسان، هم‌رزمان و مردم گرفته‌ شده است و گنجینه‌ای بسیار ارزشمندی از دوران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع محور مقاومت است.
یار نسب ضمن تأکید بر لزوم جمع‌آوری و نگه‌داری تصاویر حضور شهید سردار سپهبد سلیمانی در تمامی عرصه‌ها گفت: این تصاویر گران‌بها می‌تواند به‌عنوان منبعی ارزشمند در اختیار محققین، پژوهشگران، نویسندگان و هنرمندان قرار گیرد تا منشأ خلق آثار شود.
وی ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران به همین مناسبت فراخوان عکس سردار دل‌ها را در محورهای گوناگون منتشر کرده تا عکاسان حرفه‌ای و تمامی اقشار جامعه، عکس‌های خود را تا اول اسفندماه سال جاری ارسال کنند و درنهایت آثار برگزیده موردتقدیر قرار خواهند گرفت.
گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این فراخوان و دریافت موضوعات و نحوه ارسال آثار اینجا را کلیک کنند.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 324181