داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئيس بنياد اراك :
صبوری مادران و همسران شهدا در پاسداری از ارزش های انقلاب الگوی همگان است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸
رئيس بنياد اراك گفت : صبوری و شکیبایی مادران شهدا در پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع از حریم ولایت با فدا کردن جان فرزندان و همسران الگویی برای همگان است.
 
به گزارش ايثار واحد"استان مركزي" ،مصطفي دادوند در ديدار با مادر شهيد نعمت اله یوسفی گفت : صبوری و تلاش‌های مادران شهدا را باید ارج نهیم که امروز به حمدالله شاهد این موضوع در همه جای ایران اسلامی هستیم.
وی بیان داشت: مردم شهیدپرور با حضور خود درصحنه‌های مختلف نشان می‌دهند پاسدار خون شهدا و خانواده‌های این عزیزان هستند و پای اهداف نظام ایستاده‌اند و نمی‌گذارند ارزش‌های جامعه‌ اسلامی به دست فراموشی سپرده شود.
رئيس بنياد با اشاره به این ‌که مادران و همسران شاهد و ایثارگر در برابر مسائل و مشکلات با ایثار خود همیشه ایستادگی کرده‌اند، خاطرنشان کرد: این عزیزان با از خودگذشتگی و ایثار در جامعه الگویی بی نظیر و بی‌بدیل هستند و زنان جامعه امروز درس‌های بزرگی را می‌توانند در زندگی خود از این عزیزان بیاموزند.
دادوند در پايان شهدای عزیز را الگوهای شجاعت و شهامت توصیف وتصریح کرد: امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی نتیجه دلاورمردی ها، ایثارگری ها و جانفشانی‌های شهدای گرانقدر است که با الهام از سرور و سالار شهیدان در جبهه‌های حق علیه باطل جان خود را فدای انقلاب نمودند.
شهيد نعمت اله یوسفی متولد سوم فروردین 1339 ودر تاریخ 22 مرداد 1364 در منطقه بانه و توسط کومله  به شهادت رسيد .
انتهاي پيام /
 
کد مطلب: 324308