نظرسنجی از ایثارگران در سامانه سجایا و خدمات الکترونیک ایثار
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۳
مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران از راه‌اندازی سازوکار نظرسنجی از ایثارگران در مورد خدمات دریافتی در سامانه سجایا و سامانه خدمات الکترونیک ایثار خبر داد.
نظرسنجی از ایثارگران در سامانه سجایا و خدمات الکترونیک ایثار
 
به گزارش «ایثار»، علیرضا امینی با اعلام این خبر گفت: در راستای تحقق هرچه بیشتر اهداف تعریف شده از سوی نهادهای بالادستی شامل سازمان اداری استخدامی کشور و سازمان فناوری اطلاعات در زمینه توسعه دولت الکترونیک، سازوکار نظرسنجی از جامعه ایثارگران در مورد خدمات دریافتی در سامانه سجایا و سامانه خدمات الکترونیک ایثار راه‌اندازی شد.
وی در خصوص مراحل اجرایی این اقدام گفت: پس از ارائه یک خدمت به فرد متقاضی در سامانه سجایا، پیامک دعوت برای شرکت در نظرسنجی حاوی لینک برای وی ارسال می‌شود. فرد از طریق این لینک به صفحه نظرسنجی هدایت شده و می‌تواند نظرات خود را در قالب یک پرسشنامه 9 سؤالی به ثبت رساند.
مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: سؤالات این پرسشنامه بر اساس شاخص‌هایی چون شفافیت، دسترسی‌پذیری، اثربخشی و ... تعریف شده است. همچنین نتایج این نظرسنجی از روی صفحه شناسنامه خدمات در سامانه میز خدمت برای عموم قابل رؤیت است.
امینی در پایان گفت: در حال حاضر فرآیند نظرسنجی در خصوص خدمات حوزه اشتغال، مسکن و کارت ایثارگری فعال شده و به‌مرور این فرآیندها افزایش خواهند یافت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 324515
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...