داخلی صفحه ایلام خبر
 
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سرلوحه کار مسئولان باشد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۲
رئیس بنیاد بدره گفت: شهدا برای اعتلای میهن اسلامی تمام هستی خود را تقدیم کردند و شایسته است در راستای تکریم از آنان، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سرلوحه کار مسئولین باشد.
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ کرم فرجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بدره روز یکشنبه ۲۹ دی‌ماه، در اولین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر که در بنیار ، گفت: شهدا برای اعتلای میهن اسلامی تمام هستی خود را تقدیم کردند و شایسته است در راستای تکریم از آنان، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سرلوحه کار مسئولین باشد.
 کرم فرجی افزود: مردم شهرستان بدره همچون سایر هموطنان با شنیدن ندای رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خمینی(ره) در برابر طاغوت زمان قیام کردند و در این راه تعدادی از جوانان برومند خود را تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کردند.
 وی تصریح کرد: لازم است با هدف هماهنگی بیشتر کمیته های بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جلسات برگزار و برنامه ها با اولویت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این میراث ارزشمند به نسل جوان تدوین شود.
رئیس بنیاد بدره ادامه داد: برگزاری مراسم میهمانی لاله ها، دیدار با خانواده های معظم شهدا، برگزاری یادواره شهدا و عطرافشانی گلزار منور مطهر شهدا از جمله برنامه های کمیته ایثارگران این شهرستان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 324712