ایثار خانواده‌های شهدا، مهمترین عامل حفظ و بقای انقلاب است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تأکید بر اینکه مردم ایران اسلامی باید قدردان ایثارگری خانواده‌های شهدا و ایثارگران باشند، گفت: ایثار و از خود گذشتگی خانواده‌های شهدا و ایثارگران از مهم‌ترین عوامل حفظ و بقای انقلاب اسلامی است.
ایثار خانواده‌های شهدا، مهمترین عامل حفظ و بقای انقلاب است
 
به گزارش «ایثار»، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه‌ شهر کرج و سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با والدین معظم شهید والامقام «بهرام احساندار» و جانباز سرافراز «کیوان علیا» دیدار و گفتگو کردند.
رستمیان در این دیدارها با تأکید بر اینکه مردم ایران اسلامی باید قدردان ایثارگری خانواده‌های شهدا و ایثارگران باشند، گفت: ایثار و از خود گذشتگی خانواده‌های شهدا و ایثارگران از مهم‌ترین عوامل حفظ و بقای انقلاب اسلامی است.
وی تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان‌های کشور کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 325264
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...