نقش ایثارگران در پیروزی و تداوم انقلاب بیش از دیگران بوده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه نقش ایثارگران در شکل‌گیری، پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی بیش از دیگران بوده است، بیان کرد: برنامه‌های دهه‌ مبارک فجر باید ضمن تکریم و تجلیل جامعه‌ ایثارگری، نقش ایثارگران در جریان نظام و انقلاب را نیز تبیین کند.
نقش ایثارگران در پیروزی و تداوم انقلاب بیش از دیگران بوده است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان بعدازظهر چهارشنبه 2 بهمن‌ماه در نخستین نشست هماهنگی برنامه‌های کمیته ایثارگران دهه‌ فجر گفت: با توجه به شرایط امروز جامعه و تلاشی که دشمن جهت عدم پیشبرد برنامه‌ها و سیاست‌های فرهنگی نظام دارد، تلاش ما برای برگزاری برنامه‌های دهه‌ فجر باید اثرگذاری مثبتی در جامعه داشته باشد.
وی با بیان اینکه نقش ایثارگران در شکل‌گیری، پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی بیش از دیگران بوده است، بیان کرد: برنامه‌های دهه‌ فجر باید ضمن تکریم و تجلیل جامعه‌ ایثارگری، نقش ایثارگران در جریان نظام و انقلاب را نیز تبیین کند.
رستمیان تصریح کرد: تاریخ انقلاب اسلامی تحت تأثیر روحیه شهادت‌طلبی، مجاهدت و از خود گذشتگی پیش رفته است و امروز مهم‌ترین ابزار ما در در برابر هجمه دشمنان همین فرهنگ ازخودگذشتگی، ایثار و مجاهدت است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: اهمیت کار در این است که بتوانیم در ایام‌ دهه‌ فجر از ظرفیت عظیم فرهنگ ایثار در جامعه استفاده کنیم. باید در این راستا همت کرده و با برنامه‌ریزی مناسب، جشن‌های پیروزی انقلاب باشکوه بیشتری انجام گیرد.
وی با اشاره به اهمیت مراسم میهمانی لاله‌ها، گفت: مهم‌ترین برنامه دهه‌ فجر مراسم میهمانی لاله‌ها و تکریم و تجلیل از مقام شهدا است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.
مدیرکل بنیاد البرز افزود: تجلیل و ادای احترام به مقام خانواده‌های معظم و معزز شهدا و ایثارگران از دیگر برنامه‌های کمیته ایثارگران است که از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا انقلاب اسلامی مرهون از خود گذشتگی‌های این قشر معظم است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 325301
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...