جایگاه خانواده‌های شهدا نزد خداوند خاص و باعظمت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی جایگاه خانواده‌های شهدا را نزد خداوند خاص و باعظمت دانست و اظهار داشت: نباید فداکاری آنان فراموش شود و ارائه خدمات درمانی به خانواده‌های شهدا و جانبازان، یکی از وظایف بنیاد است.
جایگاه خانواده‌های شهدا نزد خداوند خاص و باعظمت است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی چهارشنبه دوم بهمن با حضور در بیمارستان رضوی با مادر شهید «محمد معبودی نژاد» و جانباز سرافراز «غلامرضا برزگر محمدی» و همچنین والدین شهدا در مرکز توانبخشی ایثار، دیدار کرد و گفت: مهمترین کاری که والدین شهدا انجام دادند این بود که با خدای متعال معامله کردند و توانستند فرزندان خود را راهی جبهه برای دفاع  از ایران کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی جایگاه خانواده‌های شهدا را نزد خدا خاص و با عظمت دانست و اظهار داشت: نباید فداکاری آنان فراموش شود و ارائه خدمات درمانی به خانواده‌های شهدا و جانبازان، یکی از وظایف بنیاد است.
وی ضمن بررسی روند درمانی ایثارگران ادامه داد: والدین شهدا ارزشمندترین سرمایه‌های خود را فدا کردند و امروز همه ما در قبال این اسوه‌های صبر و مقاومت مسئول هستیم.
گفتنی است؛ استان خراسان رضوی بیش از 17 هزار شهید، 49 هزار جانباز و سه هزار آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 325302