آسایش امروز را مدیون جانبازان هستیم
تاریخ انتشار : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۴
مدیرکل بنیاد شهرستانهای استان تهران گفت: جانبازان برای ملت ایران عزیز هستند و ما باید قدردان آنان باشیم زیرا آسایش امروز جامعه مرهون فداکاری‌های آنان است که برای این کشور سنگ تمام گذاشتند.
آسایش امروز را مدیون جانبازان هستیم
 
به گزارش  «ایثار»، عبداله مرتضوی چهارشنبه دوم بهمن در عیادت از «کریم کریمی» در بیمارستان مسیح دانشوری اظهار داشت: شما جانبازان برای ملت ایران عزیز هستید و ما باید قدردان شما باشیم زیرا آسایش امروز جامعه مرهون فداکاری‌های شما است که برای این کشور سنگ تمام گذاشتید.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با تأکید بر لزوم تجلیل از مقام ایثارگران و جانبازان گفت: وجود جانبازان باعث افتخار همه است و اگر ایثار ایشان و از جان گذشتگی شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های ایثارگران نبود، نظام مقدس جمهوری اسلامی استوار نمی‌ماند.
وی خاطرنشان کرد: شما خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اسوه‌های صبر و استقامت هستید و به برکت شهدای انقلاب، امروز ایران اسلامی در عرصه‌های ملی و بین المللی بر قلل رفیع افتخار ایستاده است.

ایثار جانبازان ریشه در عشق به خدا و ملت دارد
عبدالله مرتضوی همچنین در روز چهارشنبه دوم بهمن ماه با حضور در منزل همکار جانباز «فرامرز پوربابا» ضمن تجلیل و دلجویی و یررسی سیر درمانی جانباز گفت: به یقین جانبازان اسوه استقامت و صبر هستند.
وی با بیان اینکه از خود گذشتگی و بردباری شما جانبازان ریشه در عشق راستین به خدا و ملت دارد، اظهار داشت: صفت «شهید زنده» برای شما واقعا وارسته است، چراکه شما با قافله شهادت گام در راه معشوق گذاشتید و در این مسیر به جانبازی رسیدید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 325304
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور