داخلی صفحه گلستان خبر
 
سیلی سخت سپاه، قدرت پوشالی تروریست‌های آمریکایی را له کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۴
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گلستان گفت: آمریکا با اینکه تمام دستگاه‌ها و رادارهای مدرن و تجهیزات دیجیتال خود را بکار گرفت ولی موشک‌های جمهوری اسلامی ایران به هدف اصابت کرد و تمام قدرت پوشالی آمریکا له شد.
سیلی سخت سپاه، قدرت پوشالی تروریست‌های آمریکایی را له کرد
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، حجت‌الاسلام جعفر رعایتی ظهر امروز در یادواره شهدای گروه مهندسی رزمی 45 جوادالائمه (ع) اظهارداشت: هدف از برگزاری یادواره‌های شهدا اعتقاد داشتن به پیام حقیقی و واقعی خداوند متعال بوده که شهدا زنده‌اند و جامعه را زنده نگه خواهند داشت.
وی گفت: حضور ما در یادواره‌های شهدا تجدید بیعت با آرمان‌های امام شهدا، رهبر معظم انقلاب و شهداست و اینکه ثابت کنیم وظیفه خود را در قبال شما و وصایای شهدا فراموش نخواهیم کرد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوای استان با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی بیان داشت: خیلی از مردم دنیا دیدند کسی که یک رزمنده بود و آرزوی دیرینه‌اش شهادت بود و تمام نظامیان دنیا او را ژنرال می‌نامند چگونه و با چه شکوه و عظمتی بر روی دستان 25 میلیون نفر تشیع شد و این عزت دست قدرت خداست.
وی با اشاره به سیلی سخت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریست‌های آمریکایی گفت: جمهوری اسلامی ایران با قدرت تمام، پایگاه نظامی تروریست‌های آمریکا را در عین‌الاسد درهم کوبید.
رعایتی افزود: همه دنیا مشاهده کردند که آمریکا با اینکه تمام دستگاه‌ها و رادارهای مدرن و تجهیزات دیجیتال خود را بکار گرفت ولی موشک‌های جمهوری اسلامی ایران به هدف اصابت کرد و تمام قدرت پوشالی آمریکا له شد.
انتهای پیام/582/زکد مطلب: 325504
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور