داخلی صفحه قم خبر
 
​دومین کنگره جوانان مدافع حرم در قم برگزار می شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۷
استاندار قم با اشاره به اینکه باید به نسل جوان توجه بیشتری داشته باشیم، گفت: مقام معظم رهبری نیز در بیانیه گام دوم انقلاب به این موضوع تاکید کردند.
​دومین کنگره جوانان مدافع حرم در قم برگزار می شود
 
به گزارش ایثار به نقل از رسانه های استان، بهرام سرمست در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، اظهار داشت: باید توجه داشته باشیم طرح‌هایی که در نظر داریم به نام  سردار سلیمانی اجرا شود شان و جایگاه این سردار شهید را نیز داشته باشند.
وی بیان کرد: در برنامه‌ریزی‌هایی که‌ برای اقدامات فرهنگی انجام می‌دهیم، کیفیت برنامه‌ها از تعداد و کمیت آنها مهمتر است.
استاندار قم همچنین در واکنش به پیشنهاد مطرح شده مبنی بر یکپارچه سازی برنامه‌های مرتبط با سردار سلیمانی با دومین کنگره جوانان مدافع حرم قم، اظهار داشت: ما از این پیشنهاد استقبال می‌کنیم.
دومین کنگره جوانان مدافع حرم قم به همت چند دستگاه فرهنگی این استان همزمان با دهه فجر و چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.
نخستین دوره این کنگره اردیبهشت ماه ۹۷ برگزار شد.
سرمست در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت جوانان در هر چه بهتر برگزار شدن برنامه‌های فرهنگی اجتماعی خاطرنشان کرد: باید در تصمیم‌گیری‌هایی که برای جوانان صورت می‌گیرد، خود آنها نیز حضور و مشارکت داشته باشند.
وی با اشاره به اهمیت نسل جوان و ضرورت توجه جدی به این قشر،‌ یادآور شد: مخاطب اصلی رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب جوانان هستند، و در این بیانیه ۴۴ بار از عنوان جوانان استفاده شده و این بی حکمت نیست.
کد مطلب: 325876