داخلی صفحه ایلام خبر
 
اجرای طرح پایش سلامت ایثارگران در بدره
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۱
همزمان با دهه مبارک فجر طرح پایش سلامت ایثارگران در شهرستان بدره برگزار شد.
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ همزمان با دهه مبارک فجر طرح پایش سلامت ایثارگران در شهرستان بدره برگزار شد.
کرم فرجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بدره در گفت‌وگو با ایثار اظهار کرد: ایثارگران سرمایه‌های معنوی و فرهنگی بزرگی برای کشور هستند و ما افتخار می‌کنیم که خدمتگزار این عزیزان و خانواده‌های آنان هستیم.
وی از مهم‌ترین وظایف بنیاد شهید و امور ایثارگران را خدمات بهداشتی و درمانی عنوان کرد و افزود: در سال‌های گذشته به سمتی رفته‌ایم که مشکلات این حوزه به حداقل خود برسد و رضایت ایثارگران افزایش یابد و این افزایش رضایت در واقع افزایش رضایت از خدمات بنیاد است.
کرم فرجی یادآور شد: در حوزه درمان، سیاست اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران ارتقای سلامت ایثارگران است و خوشبختانه بنیاد در کمیت ارائه خدمات درمانی هیچ مشکلی نداشته است و هیچ ایثارگری نیست که نتواند از ظرفیت‌های درمانی بنیاد استفاده کند.
رئیس بنیاد بدره همچنین خاطرنشان کرد: جهت رسیدن به این هدف می‌بایست ویزیت در منزل و پایش سلامت ایثارگران توسط پزشکان مجرب انجام گیرد و اطلاعات بدست‌ آمده از ویزیت‌ها ثبت و آنالیز شود.
وی با اشاره به‌ضرورت استمرار این طرح گفت: بر اساس اطلاعات بدست‌ آمده درمان آنان باید به نحوه احسن انجام و پیگیری و مورد بررسی قرار گیرد.
 
کد مطلب: 327290