داخلی صفحه ایلام خبر
 
همه باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷
معاون فرهنگی بنیاد ایلام گفت: همه مسئولان استان و شهرستان در قبال شهدا وظیفه دارند و باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش وافری داشته باشند.
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ یادواره شهدای شهرستان بدره با حضور کریم دارایی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز سه شنبه 15 بهمن ماه، در مسجد جامع شهر بدره برگزار شد.
دارائی در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای شهرستان بدره، گفت: همه مسئولان استان و شهرستان در قبال شهدا وظیفه دارند و باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش وافری داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: شهدا با نثار جان خود امنیت و عزت را برای کشور ما به ارمغان آوردند، ما هم باید قدردان شهدا و خانواده‌های آنان باشیم و در این راه از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نباشیم.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در ادامه اظهار کرد: برگزاری یادواره های شهدا، گرامی داشت یاد و خاطره آنان و احیای فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی، امری ارزشمند است و ارج نهادن به مقام والای خانواده‌ های معظم شهدا نیز یکی از مهمترین وظایف مردم و مسئولان نظام است.
وی همچنین بیان کرد: شهادت از برترین واژه‌های فرهنگ اسلامی است و خانواده های معظم شهدا به دلیل انتساب به شهید و همچنین شایستگی اکتسابی که در همسویی با شهید ایفا کرده‌اند، شایسته تکریم هستند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 327606