داخلی صفحه قزوین خبر
 
فرمانده سپاه آوج:
راه شهداءیک مکتب است،باید در انتقال پیام این مکتب کوشا باشیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸
سرهنگ ربیعی گفت: ملت مسلمان ایران با حضور در صحنه های انقلاب ثابت کرده اند که با وجود همه فشارها و تحریم ها وفادار به انقلاب هستند و از آن دفاع خواهند کرد.
 
به گزارش خبرگزاری بسیج قزوین، به مناسبت  دهه مبارک فجر مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه حضرت ابوالفضل(ع) آوج به همراه فرمانده سپاه ناحیه آوج از خانواده شهیدان افتخاری وشهید رمضانی دیدار کردند.
سرهنگ ربیعی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) آوج در این دیدار اظهار کرد: شهدا با شهادت خود کاری "حسینی" کردند و ما باید پیام شهدا را به نسل جوان منتقل نموده و کاری "زینبی" انجام دهیم.
ربیعی  ضمن بیان فرمایشی ازحضرت امام خمینی (ره) که فرمودند"خون شهیدان ما، امتداد خون پاک شهیدان کربلا است " خطاب به خانواده معظم شهیدان گفت: شهدا رفتند تا اسلام باقی بماند و ما باید راه شهیدان را ادامه دهیم.
وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهداء به دست ما به امانت رسیده است و ما باید از این امانت پاسداری کنیم.
فرمانده سپاه آوج  در این دیدار افزود: ملت مسلمان ایران با حضور در صحنه های انقلاب ثابت کرده اند که با وجود همه فشارها و تحریم ها وفادار به انقلاب هستند و از آن دفاع خواهند کرد.
این فرمانده نظامی  با بیان اینکه این انقلاب به سادگی شکل نگرفته که به سادگی از بین برود، افزود: کشور ایران اکنون در اوج اقتدار است و در عرصه های داخلی و خارجی به بهترین شکل نقش آفرینی می کند.
وی اضافه کرد:ما از شعارها و آرمان های خود پشیمان نیستیم و برحق هستیم و در مسیر حق حرکت می کنیم و این دشمنان ما هستند که در مواضع خود دچار اشتباه شده اند و از تروریسم حمایت و انسان های بی گناه را به خاک و خون می کشند.
کد مطلب: 327958
مرجع : بسیج
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...