​شهادت سردار سلیمانی روح تازه‌ای به انقلاب بخشید
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۵
امام جمعه شهرستان لردگان در یادواره شهدای روستای سونک گفت: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی روح تازه‌ای به انقلاب بخشید و برگزاری چنین یادواره‌هایی نسل جوان را با سیره شهدا و مکتب حاج قاسم سلیمانی آشنا می‌کند.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ یادواره شهدای روستای سونک از توابع شهرستان لردگان با حضور امام جمعه، معاون فرماندار و رئیس بنیاد شهرستان لردگان در مسجد روستای سونک از توابع شهرستان لردگان برگزار شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین تاج زاد امام جمعه شهرستان لردگان در این مراسم گفت: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی روح تازه‌ای به انقلاب بخشید و برگزاری چنین یادواره‌هایی نسل جوان را با سیره شهدا و مکتب حاج قاسم سلیمانی آشنا می‌کند و همچنین موجب خنثی نمودن نقشه‌های دشمنان پلید اسلام و انقلاب می‌شود.
محمود رحیمی رئیس بنیاد لردگان نیز در ادامه افزود: ما مسئولان خود را مدیون شهدا و خانواده آن‌ها می‌دانیم، بنابراین سعی و تلاش ما بر این است که حق شهدا را ادا کنیم و راه آن‌ها را ادامه دهیم.
 رحیمی با اشاره به اینکه شهدا جان خود را فدا کردند تا ایرانی بااقتدار و باعزت داشته باشیم، خاطرنشان کرد: همراهی خانواده‌های شهدا در هشت سال دفاع مقدس یک نقش مؤثر و بی‌بدیل است که باید قدردان تمام این عزیزان نیز باشیم.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 328269