رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ری:
شهرستان ری بعد از قم دومین شهر مدافع حرم در کشور است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۶
ری- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ری گفت: شهرستان ری با ۱۶۳ شهید مدافع حرم، بعد از قم دومین شهر مدافع حرم در کشور است.
شهرستان ری بعد از قم دومین شهر مدافع حرم در کشور است
 
 
به گزارش خبرنگار مهر، حسین نصراله پیش از ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری ضمن تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر اظهار داشت: تمامی مدیران بایستی به منظور افزایش انگیزه خدمت به دیدار خانواده معظم شهدا بروند و خود پیشگام دیدار با خانواده شهدای والامقام و جانبازان سرافراز باشند.
نصرالله گفت: تا امروز شهرستان ری ۲ هزار ۹۷۵ شهید را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده که از این تعداد ۱۶۳ شهید مدافع حرم هستند و شهرستان ری بعد از قم دومین شهر مدافع کشور است.
وی بیان داشت: شهرستان ری دارای ۲۵۰۰ جانباز بالای ۲۵ درصد و ۱۱۰ جانباز بالای ۷۵ درصد و ۴۸۶ آزاده است و برای اولین بار مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهیدان زمانی نیا و میرزایی در صحن آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) همزمان با دهه مبارک فجر در تاریخ ۱۸ بهمن برگزار می‌شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ری اظهار داشت: شهرستان ری دارای ۲۱ گلزار شهدا با ۱۴۰ شهید است که تاکنون ۹۸ درصد این گلزارها ساماندهی شده و ۲ درصد باقیمانده تا پایان سال اجرا خواهد شد.
 
کد خبر 4843291
کد مطلب: 328354
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور