​دشمنان نظام بدانند که همه ما برای حفظ این انقلاب ایستاده‌ایم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۵
عبدالله مبینی هم‌رزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در پنجمین یادواره شهدای فرهنگی شهرستان اردل گفت: شهید سلیمانی بزرگ مردی است که با گذشت زمان زنده‌تر خواهد شد و دشمنان این نظام بدانند که همه ما برای حفظ این انقلاب ایستاده‌ایم.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ به مناسبت دهه مبارک فجر تحت عنوان «انقلاب اسلامی، 41 سال ایثار، جهاد فی سبیل الله و شهادت‌طلبی»، مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای شهرستان اردل با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس بنیاد شهرستان اردل، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر، سایر مسئولین شهرستانی و عموم مردم برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر و فرارسیدن چهلمین روز درگذشت فرمانده دلیر ایران سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پنجمین یادواره شهدای فرهنگی شهرستان اردل با حضور سردار عبدالله مبینی هم‌رزم سردار سلیمانی، رئیس بنیاد شهرستان اردل، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر و سایر مسئولین در سالن مهرگان اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان اردل برگزار شد.

عبدالله مبینی هم‌رزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در این یادواره گفت: شهید سلیمانی بزرگ مردی است که با گذشت زمان زنده‌تر خواهد شد و دشمنان این نظام بدانند که همه ما برای حفظ این انقلاب ایستاده‌ایم.
مبینی با بیان اینکه این جنگ روانی دشمن به دنبال ایجاد ناامیدی در بین مردم و سست کردن اراده‌های آنان است، افزود: آمریکا به دلایل نظامی، اقتصادی، سیاسی و ... به هیچ‌وجه توان حمله نظامی به جمهوری اسلامی را ندارد و کشور ما هم چنان در رأس قدرت است.

وی ضمن اشاره به رشادت‌های شهدای شهرستان اردل و تقدیر از حضور همیشگی این مردم در صحنه‌های انقلاب خاطرنشان کرد: شکل‌گیری هسته‌های مقاومت در لبنان و فلسطین الهام گرفته از اندیشه مقاومت رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بود که از فتح خرمشهر آغاز شد.

محمود کیانی فرماندار شهرستان اردل نیز در ادامه ضمن تقدیر از عوامل برگزاری یادواره و همچنین حضور سردار پرافتخار عبدالله مبینی در این مراسم گفت: شهدا رزق‌های معنوی برای ما دارند و امروز این مراسم خود نشان از زنده بودن شهدا دارد، خانواده‌های معظم شهدا عزیزانی هستند که تا ابد حق گردن ما دارند و هر چه تلاش نماییم یقیناً جوابگوی ایثار این عزیزان نیست.
گفتنی است در پایان از پنج خانواده شهید فرهنگی شهرستان تجلیل و قدردانی شد.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 328662