داخلی صفحه قم خبر
 
کتاب "فقط برای خدا" در قم رونمایی شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۷
کتاب "فقط برای خدا" روایت زندگی شهید مدافع حرم شهید سعید سامانلو در قم رونمایی شد.
کتاب "فقط برای خدا" در قم رونمایی شد
 
به گزارش ایثار به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، همزمان با مراسم بزرگداشت شهید سعید سامانلو شهید مدافع حرم از کتاب "فقط برای خدا" رونمایی شد.

سردار اسدالله گنجعلی فرمانده لشکر 17 علی بن ابی‌طالب(ع) قم، سرهنگ بی‌طرفان جانشین فرمانده سپاه استان قم، سرهنگ سانی خانی فرمانده ناحیه بسیج امام رضا (ع)، پدر شهید مالامیری، پدر شهید علیدوست، خانواده معظم شهدا، طلاب و روحانیون و اقشار مختلف مردم در این مراسم حضور داشتند.

قنبر سامانلو، پدر شهید، در حاشیه مراسم رونمایی این کتاب در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به محتوای کتاب "فقط برای کتاب" اظهار داشت: عنوان این کتاب برگرفته از جمله فرزند شهیدم است، سعید هر کاری که انجام می داد خدا را در نظر می گرفت و اعتقاد داشت هر اقدامی را باید برای رضای الهی انجام داد.

وی افزود: این کتاب توسط سیده هدا بتول موسوی نوشته شده است که زندگی نامه شهید سامانلو و خاطرات همکلاسی های فرزندم وهمچنین خانواده ام در آن آمده و شامل 300 صفحه است.

پدر شهید سامانلو خاطرنشان کرد: قرار است که جلد های بعدی این کتاب به زودی چاپ شود که شامل بخش سیر وسلوک و ویژه جوانان است.

به گزارش تسنیم، شهید سعید سامانلو فرمانده گروهان دوم گردان چهارم امام حسین(ع) لشکر عملیاتی 17 علی بن ابیطالب(ع) بود که بهمن ماه سال94  درعملیات آزادسازی دو شهر نبل و الزهرا (س) سوریه در سن 34 سالگی به درجه رفیع شهادت نائل شد.
کد مطلب: 329749