دولت آبادی:
هزینه های درمانی ایثارگران تحت پوشش بیمه تکمیلی دی در شهرستان های استان تهران پرداخت شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهرستانهای استان تهران با اشاره به ضرورت رسیدگی به وضعیت درمانی ایثارگران از پرداخت هزینه های درمانی ایثارگران تحت پوشش بیمه تکمیلی دی در شهرستان های استان تهران خبر داد.
هزینه های درمانی ایثارگران تحت پوشش بیمه تکمیلی دی در شهرستان های استان تهران پرداخت شد
 
به گزارش"ایثار"؛ رضا رجبی دولت آبادی معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با اشاره به لزوم رسیدگی به وضعیت درمانی ایثارگران اظهار داشت: در چهلمین چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همچنان موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی را مدیون و مرهون شهدا، ایثارگران و صبر و بردباری خانواده‌های آنها هستیم.
وی ادامه داد: در گام دوم انقلاب و طبق بیانات مقام معظم رهبری راهبرد قوی بودن را باید سرلوحه اقدامات خود قرار دهیم و در این زمینه رسیدگی به وضعیت درمانی خانواده شهدا و ایثارگران اولویت دارد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهرستانهای استان تهران تاکید کرد: رسیدگی به وضعیت درمانی خانواده شهدا و ایثارگران در شهرستان های استان تهران اولویت جدی است و در این زمینه تمام تلاش ما معطوف ارائه بهترین خدمات به این عزیزان می باشد.
رجبی دولت آبادی در پایان خاطر نشان کرد: کلیه هزینه های درمانی ایثارگران تحت پوشش بیمه تکمیلی دی، جمع آوری شده در بنیادهای تابعه توسط شرکت ارزیابی خسارت بیمه ای نیکو سنجش مهر تا 30 ابان 1398 پرداخت شده است. انتهای پیام/
کد مطلب: 329841