نماینده ولی فقیه در سپاه استان:
سردا سلیمانی یک اسطوره ی تکرار نشدنی است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۹
نماینده ولی فقیه در سپاه استان سیستان و بلوچستان گفت: سردار سلیمانی اسطوره ای تکرار نشدنی و بی بدیل است و یاد و نامش در دلهای همه مردم جهان زنده و پاینده است.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، مراسم چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور فرماندار شهرستان ایرانشهر ،فرمانده سپاه شهرستان و مسئولین شهرستان، فرماندهان نظامی و انتظامی، ائمه جماعات شهرستان ایرانشهر در مسجد آل رسول این شهرستان برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در سپاه استان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار بزرگ دل ها حاج قاسم سلیمانی گفت: سردار سلیمانی به معنای واقعی یک مجاهد در راه خدا بود و همواره یار و یاور مظلومان بود و همیشه در برابر ظلم و جور ایستادگی می کرد.
وی افزود: سردار قاسم سلیمانی یکی از محبوب ترین چهره های انقلاب اسلامی و نماد مبارزه با ایادی استکبار و ظلم جهان شناخته می شود و هدف وی عزت و بزرگی اسلام و دست گیری از مظلومان بود.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: سال ها مجاهدت و مبارزه در جبه های حق علیه باطل و جبهه های مقاومت و سال ها آرزوی شهادت در راه خدا، به سرانجام رسید و شهادت و رسیدن به بالاترین درجه در نزد خدا نصیب سردار بزرگ اسلام شد.
اکبرپور سردار سلیمانی را یک اسطوره بی بدیل و تکرار نشدنی خواند و گفت: سردار قاسم سلیمانی جان  و دل خود را وقف خدا کرد و امروز سردار دلهای همه ی ما شد و یاد و نامش در دلهای همه مردم جهان زنده و پاینده است.
انتهای خبر/
عاطفه شهرکی/ خبرنگار ایثار "وحدت" از شهرستان ایرانشهر
تنظیم: مهدیه معظمی
 
کد مطلب: 329842