برگزاری مراسم چهلم سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی درشهر دوست محمد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵
با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران مراسم چهلم سردار حاج قاسم سلیمانی در شهرستان هیرمند برگزار شد.
برگزاری مراسم چهلم سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی درشهر دوست محمد
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، مراسم چهلم سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس با حضور مردم انقلابی و مرزدار هیرمند در سالن ولایت آموزش و پرورش این شهرستان برگزار گردید.
سرهنگ محبی نیا فرمانده ناحیه بسیج سپاه هیرمند در این مراسم با اشاره به ویژگی های برجسته سردار مقاومت گفت: پیروی از ولایت فقیه و ایمان و تقوای الهی سردار سلیمانی، منجر به تشییع با شکوه پیکر مطهر آن شهید شد.
فرزند شهید معظم صفر سارانی هم در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سردار دلها شهید سلیمانی اظهار داشت: شهید سلیمانی فردی با اخلاص، ولایت مدار، مومن، انقلابی و ساده زیست بود و حرکت در مسیر انقلاب و رهبری از شاخصه های این مجاهد نستوه و خستگی ناپذیر بود.
وی افزود: شهید سلیمانی از فرماندهان برجسته و شجاع و دلاور جبهه مقاومت بود که لرزه برتن دشمنان و استکبار انداخت و آنها که تاب دیدن این دلاور قهرمان را نداشتند اقدام به ترور ناجوانمردانه دلاور جبهه مقاومت نمودند و ایشان را به فیض شهادت رساندند.
 امام جمعه موقت، معاون سیاسی فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیر آموزش و پرورش، مدیران دستگاه های اجرایی  هیرمند و جمعی خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در این مراسم حضور داشتند.
 انتهای خبر/
ابراهیم بستانی/ خبرنگار ایثار وحدت از شهرستان هیرمند
تنظیم: مهدیه معظمی
کد مطلب: 329846