مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران
زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: تا زمانی که مسیر شهدا و حرکت درراه آنها وجود دارد، جمهوری اسلامی ایران بیمه است وزنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست
 
به گزارش ایثار ، عبدالله مرتضوی در جلسه شورای معاونین صبح امروز با تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن گفت : اگرچه از دوران دفاع مقدس فاصله گرفتیم و سال‌ها از آن می‌گذرد، اما به برکت مجالس یادواره شهدا، یاد و خاطره ایثارگران ما نسل به نسل در جامعه گسترده شده است.
وی افزود : تا زمانی که این مسیر شهدا و حرکت وجود دارد، جمهوری اسلامی ایران بیمه است، شهدای مظلومی که در جای‌جای کشور ما برای دفاع و صیانت از جمهوری اسلامی خونشان به زمین ریخت.
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به 22 اسفند روز شهید و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: مردم ایران با تکیه‌بر قیام امام حسین (ع) درراه دفاع از ارزش‌های اسلامی طی جنگ هشت‌ساله باجان و مال خود از اسلام، امام ‌، انقلاب و کشور دفاع کردند.
وی افزود: 22 اسفندماه که در تقویم رسمی کشور یادآور مقام شامخ شهید و شهادت است فرصتی ارزشمند برای کارشناسی تاریخ انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس به‌ویژه تبیین سیاهه دشمنی‌های عمیق و همه‌جانبه جبهه سلطه و استکبار جهانی علیه ملت ایران و جمهوری اسلامی از اول انقلاب تا به امروز به شمار می‌رود. 
مرتضوی در پایان از اعضای جلسه خواست تا برنامه‌های بزرگداشت شهدا با جلوه و ابتکار خاص انجام شود .
کلمات کليدی: 22 اسفند، شورای معاونین، شهرستانهای استان تهران، مرتضوی
کد مطلب: 329943
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...