داخلی صفحه تهران خبر
 
سردار قاآنی:
شهید سلیمانی قهرمان بی‌بدیل جبهه مقاومت بود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم اربعین شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهید سلیمانی قهرمان و فرمانده بی‌بدیل جبهه مقاومت بود و در هر میدانی که انقلاب اسلامی اقتضا می کرد، مردانه حاضر می‌شد، دلیرانه عمل می‌کرد و موفق از میدان خارج می‌شد.
شهید سلیمانی قهرمان بی‌بدیل جبهه مقاومت بود
 
به گزارش «ایثار تهران» به نقل از ایرنا، سردار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه پنجشنبه در مراسم اربعین شهادت حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش که در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: شهید سلیمانی قهرمان و فرمانده بی‌بدیل جبهه مقاومت بود و در هر میدانی که انقلاب اسلامی اقتضا می کرد، مردانه حاضر می شد، دلیرانه عمل می کرد و موفق از میدان خارج می‌شد.
وی افزود: ابعاد شخصیت این انسان ارزشمند به دلیل اخلاصی که داشت، کمتر شناخته شده است.
سردار قاآنی ادامه داد: امشب اگرچه که برای بنده خیلی سخت بود که وصیت نامه ایشان را بخوانم، اما چون خانواده محترم این شهید عالی مقام فرمودند، از باب عرض ارادت و ادب وظیفه خود دانستم که این دستور آنها را اجرا و در محضر مردم قهرمان و قدرشناس وصیت نامه این شهید عالی مقام را قرائت کنم.
فرمانده نیروی قدس سپاه تاکید کرد: ایشان وقتی قلمش هم به کاغذ می رفت، هم با اخلاص بود و هم شجاعانه بود و هم با کلماتی موفقیت در نوشتن را به خوبی نشان می داد.
 وصیت‌نامه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در ادامه توسط فرمانده نیروی قدس سپاه قرائت شد.
آیین چهلمین روز شهادت سپهبد شهید سلیمانی و یاران شهیدش با حضور  اقشار مختلف مردم در مصلی تهران در حال برگزاری است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 330021
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...