مناسب سازی محیط شهری بستری برای حضور جانبازان در جامعه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۳
مدیرکل بنیاد ایلام با تاکید بر اینکه رعایت مناسب سازی محیط شهری باید در اولویت همه دستگاه ها قرار گیرد، اظهار کرد: موضوع مناسب سازی محیط شهری بستر مناسبی در جهت حضور جانبازان در جامعه، تحرک و تسهیل در جابجائی آنان در سطح شهر است.
مناسب سازی محیط شهری بستری  برای حضور جانبازان در جامعه است
 
به گزارش «ایثار»، نشست مناسب سازی محیط شهری روز شنبه ۲۶ بهمن‌ماه با ریاست قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام و با حضور اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در سالن شهید ملکشاهی استانداری ایلام برگزار شد.
اسدالله تولیده در این نشست، با تاکید بر اینکه رعایت مناسب سازی محیط شهری باید در اولویت همه دستگاه ها قرار گیرد، اظهار کرد: موضوع مناسب سازی محیط شهری بستر مناسبی در جهت حضور جانبازان در جامعه و تحرک و تسهیل در جابجایی آنان در سطح شهر است و از این رو از ضروریات رشد و توسعه محسوب می‌شود.
وی با اشاره به اینکه جانبازان، معلولان و افراد سالمند بخشی قابل توجهی از جمعیت جامعه را تشکیل می‌دهند بر لزوم شناسایی نقاط مشکل‌دار سطح شهر و اولویت‌بندی آنها تاکید کرد و گفت: تیم‌های نظارتی بر اماکن عمومی مثل سرویس‌های بهداشتی سطح شهر، ادارات و بانک‌هایی که معلولین بیشتر با آنها سر و کار دارند، ناظر و آنها را در اولویت مناسب سازی قرار دهند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 330191
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...