خدمت به ایثارگران نعمتی الهی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۷
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: خدمت به شما خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر نعمت بزرگی از سوی خداوند متعال است که ما خادمان شهدا برای این توفیق، شکرگزار خدای منان هستیم.
خدمت به ایثارگران نعمتی الهی است
 
به گزارش «ایثار»، به‌ منظور دیدار و سرکشی از تعدادی از ایثارگران شهرستان ثلاث باباجانی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه، روز یکشنبه 27 بهمن با سفر به این شهرستان با چهار خانواده ایثارگر دیدار و از صبر و استقامت آنان تجلیل کرد.
حجت‌الاسلام عسگری در این دیدار گفت: خدمت به شما خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر نعمت بزرگی از سوی خداوند متعال است که ما خادمان شهدا برای این توفیق، شکرگزار خدای منان هستیم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: کار بزرگ و ارزشمندی را شهدای عزیز انجام دادند که این کار از هر کسی ساخته نیست و آن گذشتن از همه‌ چیز در راه خدای متعال و تقدیم جان شیرین به پیشگاه یگانه معبود هستی است.
گفتنی است در این سفر حجت‌الاسلام عسگری به‌طور سرزده از ادارات بنیاد در شهرستان‌های روانسر و جوانرود بازدید و سپس با حضور در فرمانداری شهرستان ثلاث با یداله شکری فرماندار دیدار و در خصوص وضعیت ایثارگران این منطقه با وی به گفتگو نشست.
انتهای پیام/
کد مطلب: 330423
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...