داخلی صفحه ایلام خبر
 
از وصیت نامه شهدا درس بگیرید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۵
شهید "ستار مظفری" در وصیت نامه خود به دوستانش می گوید: «اگر من شهيد شدم مرا از ياد نبريد، حتماً نماز را سروقت بخوانيد و يادتان نرود كه به نماز جمعه برويد، زندگى نامه و وصيت‌نامه‌هاى شهدا را بخوانيد از آنها درس و عبرت بگیرید.»
از وصیت نامه شهدا درس بگیرید
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ شهید ستار مظفری فرزند یحیی سال 1344 در شهر مندلی عراق دیده به جهان گشود.به جرم ایرانی بودنی از کشور عراق به ایران آمدند، تا سوم متوسطه درس خواند و به عنوان بسیجی عازم جبهه مهران شد و سرانجام در هشتم بهمن ماه 1362 به فیض شهادت نایل آمد،مزار شهید در جوار امامزاده علی صالح (ع) قرار دارد.
 
 


متن وصیت نامه شهید ستار مظفری

با سلام و درود برامام زمان (عج) ونايب برحقش حضرت امام خمينى بنيانگذار جمهورى اسلامى ايران ، بهتر است وصيت نامه‌ام را با سخنى از رسول‌اكرم(ص) آغاز كنم كه فرموده‌اند : خونى كه در راه خدا ريخته شود با ارزش ترين خون هاست و همچنين حضرت امام فرموده‌اند : شهادت فوزى بس عظيم است .

دفاع از میهن
من پاى به اين سرزمين مقدس گذاشته‌ام تا در راه اسلام با كفار بجنگم ، و از حريم مملكت اسلامى دفاع كنم ، و اگر هم خدا قبول كرد در اين راه شهيد شدم يعنى به آرزوى هميشگى خود رسیده ام .

به نماز جمعه بروید
دوستان خوبم اگر من شهيد شدم مرا از ياد نبريد، حتماً نماز را سروقت بخوانيد و يادتان نرود كه به نماز جمعه برويد، زندگى نامه و وصيت‌نامه‌هاى شهدا را بخوانيد از آنها درس بگیرید و عبرت بگیرید ، امام  را دعا كنيد و او را تنها نگذاريد ، در تشييع پیکر شهدا و مجالس مذهبی شرکت کنید.

وصیت به خانواده
سخنى چند با خانواده عزيزم و در حقيقت وصيتى چند به خانواده‌ام : از خداوند منان مى خواهم كه هميشه سالم و تندرست باشيد ، در مرگ من هيچ گاه ناراحت نباشيد و افتخار كنيد كه شما هم شهيدى را به اسلام بزرگ و اين انقلاب اسلامى تقديم نموده‌اید ، همانند كوه استوار باشيد زيرا از استوارى و پابرجايى  خانواده های شهداست كه وحدت و يكپارچگى بين امت اسلام حكم فرماست.
 از خواهران عزیزم می خواهم برای شهادت من گریه نکنند، برای مظلومیت امام حسین(ع) گریه کنید ، براى بهشتى‌ها ، رجائى‌ها ، باهنرها گریه کنید که مظلوم از دنیا رفتند.
پدر و مادر عزیزم اگر سرزمين مقدس عراق به دست سپاهيان اسلام از دست بعثيان كافر آزاد  شد وانشاءالله كه مى‌شود شما هم به كربلا مى‌رويد و امام حسين و ديگر ائمه را زيارت مى‌كنيد و از آنها بخواهيد كه اين شهيدى كه به اسلام هديه نموده‌ايد قبول كنند.مادرم شیرت را حلالم کن.

وصیت نامه ام برای اقوام و دوستانم بخوانید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 330449
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور