اجرای طرح دیدار با ۲۶۰ خانواده شاهد و ایثارگر انقلاب در قم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۱
​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: طرح فجرآفرینان، دیدار با ۲۶۰ نفر از خانواده‌ معظم شهدا، جانبازان و آزادگان انقلاب از ۲۲ بهمن در قم آغاز شده است.
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین حسن هنرمند ضمن اعلام این خبر گفت: در قالب این طرح دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان زندان‌های طاغوت با حضور مدیران و روسای مناطق بنیاد تا ۲۲ اسفند ادامه دارد.
وی ادامه داد: تکریم و تجلیل از مقام شامخ خانواده معظم شهدای انقلاب، جانبازان و آزادگان سرافرازی که در راستای دفاع از اسلام و ارزش‌های الهی توسط رژیم پهلوی در زندان‌های طاغوت زیر شکنجه قرار گرفتند و با پیروزی انقلاب و بهار آزادی، به مقام آزادگی نایل آمدند از اهداف این دیدار است.
وی اضافه کرد: در این راستا دیدار با ۱۰۰ خانواده معظم شهید انقلاب و ۱۶۰ نفر از جانبازان و آزادگان دوران انقلاب در حال انجام است.

دوره‌های آموزش و مشاوره ویژه خانواده شهدا و جانبازان قم برگزار شد
​علی محمد عینی سرپرست معاونت بهداشت و درمان بنیاد قم ضمن اعلام این خبر گفت: این برنامه آموزشی در سه مرحله ویژه جانبازان و خانواده جانبازان اعصاب و روان و افرادی که از والدین معظم شهدا پرستاری می‌کنند، اجرا شد.
وی ادامه داد: ارتقای سطح آگاهی، افزایش سطح سلامت، پیشگیری، درمان و ارایه مشاوره از اهداف برگزاری این دوره‌ها است.
وی اضافه کرد: دوره‌های آموزشی در سه موضوع با سه گروه جامعه هدف شامل جانبازان اعصاب و روان با موضوع مهارت تاب‌آوری، خانواده جانبازان با موضوع مهارت شادکامی و پرستاران والدین شهدا که در منزل بستری هستند با موضوع آموزش موارد بهداشتی برگزار شد.
سرپرست معاونت بهداشت و درمان بنیاد قم خاطرنشان کرد: هر دوره به صورت دو روزه و به مدت هشت ساعت با حضور مشاوران مجرب برنامه‌ریزی و اجرا شد. این طرح از هشتم بهمن در مجتمع امام خمینی(ه) آغاز شد و 20 بهمن پایان یافت.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 330550
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...