ایثار خانواده‌های شهدا، حافظ کشور و انقلاب است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به اینکه اگر ایثار خانواده‌های شهدا و ایثارگران نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد گفت: ایثار خانواده‌های ایثارگران و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.
ایثار خانواده‌های شهدا، حافظ کشور و انقلاب است
 
به گزارش «ایثار»، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهرکرج به همراه سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با والدین شهید والامقام «مهدی حاجی قاسمی» و جانباز سرافراز «حسین ایوبی صالح» دیدار و گفتگو کردند.
رستمیان در این دیدارها با اشاره به اینکه اگر ایثار خانواده‌های شهدا و ایثارگران نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد، گفت: ایثار خانواده‌های ایثارگران و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.
وی تصریح کرد: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند که یاد آنان اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به‌ ضرورت حفظ حرمت و جایگاه خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران تأکید کرد و افزود: تکریم خانواده‌‌های شهدا به‌عنوان اقدامی ارزشی باید در جامعه نهادینه شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 330749
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...