حجت الاسلام والمسلمین شهیدی رأی خود را به صندوق انداخت
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح روز جمعه ۲ اسفند ماه و در نخستین ساعت آغاز رأی گیری برای انتخاب نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، رأی خود را به صندوق انداخت.
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی رأی خود را به صندوق انداخت
 
به گزارش «ایثار» حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی با حضور در وزارت کشور رأی خود برای انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری را به صندوق انداخت.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع خبرنگاران با اشاره به مشارکت گسترده مردم در انتخابات، گفت: ایثارگران عزیز نیز همچون همیشه و مانند سایر اقشار مردم مثل همیشه حضور پرشوری در پای صندوق‌های رأی خواهند داشت. ایثارگران برای دفاع از کشور و انقلاب اسلامی تلاش‌های بسیاری کرده‌اند و امروز مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن ثبات و تقویت نظام جمهوری اسلامی و در واقع امتداد راه و خواست شهدا و ایثارگران خواهد بود.
معاون رییس جمهور با اشاره به انتخاب تمام بخش‌ها و ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران توسط مردم گفت: تمام مسئولان به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم با رأی مردم انتخاب می‌شوند و مشارکت مردم در این انتخابات مانند همیشه نشان‌دهنده دخیل بودن مردم در اداره امور است که باعث تقویت نظام و افزایش اعتماد مردم می‌شود و دشمنان را نیز ناامید خواهد کرد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 330877
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...