شهیدان مفهوم از خودگذشتگی را برای جامعه به ارمغان می‌آورند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تصریح کرد: شهیدان مفهوم والا و انسانی ایثار و از خود گذشتگی را برای جامعه به ارمغان می‌آورند و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آن بزرگ مردان روحیه جوانان را شاداب و انقلابی نگه می‌دارد.
شهیدان مفهوم از خودگذشتگی را برای جامعه به ارمغان می‌آورند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح امروز 4 اسفندماه در نشست شورای معاونین گفت: پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در این شرایط حساس وظیفه‌ای همگانی بوده و مردم شهیدپرور ایران اسلامی با حضور پرشور در عرصه‌های مختلف دین خود را به شهدا و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ادا کردند.
رستمیان بیان کرد: شهیدان مفهوم والا و انسانی ایثار و از خودگذشتگی را برای جامعه به ارمغان می‌آورند و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آنان بزرگ مردان روحیه جوانان را شاداب و انقلابی نگه می‌دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تصریح کرد: ما و به ویژه نسل جوان باید بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم که بدون شک تأسی از شهدا و الگو قرار دادن آنها همانند چراغی روشن برای ادامه مسیر ماست.
وی عنوان کرد: روز بزرگداشت شهدا فرصتی است برای تجدید عهد و پیمان با شهدا تا در پیچ و خم روزگار گرفتار غبار فراموشی نشویم و جانمان را با عطر یاد شهدا و راه شهدا که همانا حرکت در مسیر سعادت است خوشبو کنیم.
رستمیان افزود: روز ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا فرصتی برای ادای احترام به محضر همه شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی و خانواده‌های این عزیزان است؛ لذا برنامه‌های این روز باید باشکوه هرچه تمام‌تر و حضور پرشور اقشار مختلف مردم برگزار شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 331084
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...