فرهنگ ایثار ارزشمندترین پشتوانه نظام است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌ شرقی گفت: فرهنگ غنی ایثار و شهادت ارزشمندترین پشتوانه برای حفظ آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران است.
فرهنگ ایثار ارزشمندترین پشتوانه نظام است
 
به گزارش «ایثار»، عباس پورحسن شامگاه شنبه سوم اسفند 1398 با حضور در بیت شهیدان «سیدتقی محدث‌خلخالی» و «اسداله گلک‌خیبری» با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، گفت: فرهنگ غنی ایثار و شهادت ارزشمندترین پشتوانه برای حفظ آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران است.
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی در دیدار با مادر مکرم شهیدان محدث خلخالی که بعد از درگذشت خواهرشان سرپرستی دو فرزند ایشان را نیز به عهده گرفته بودند، اظهار کرد: تربیت فرزندان صالح و فداکاری در راه اسلام، توفیق شهادت را از آن سه فرزند این بانو کرد تا بزرگواری و ایثار را به همگان بیاموزد.
عباس پورحسن در ادامه دیدارهای خود با حضور در منزل همسر گرامی شهید «اسداله گلک‌خیبری» طرح سپاس از خانواده معظم شهدا و ایثارگران را گامی مؤثر در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و افزود: باید برای زنده و پویا نگه‌داشتن این فرهنگ همچنان در مسیر امام و شهدا و ارزش‌های انقلاب ثابت‌قدم باشیم.
پورحسن با تأکید بر اینکه حضور در محضر خانواده‌های شهدا و کسب فیض از این بزرگواران افتخاری بزرگ است، افزود: دیدار با جامعه ایثارگری ضمن سپاس و قدردانی از آنان، به‌منزله پاسداشت فرهنگ والا و غنی ایثار و شهادت است.
گفتنی است، شهید «اسداله گلک‌خیبری» متولد 12 مهر 1317 در دوم آبان 1360 در جبهه اسلام‌آباد غرب و شهید «سیدتقی محدث‌خلخالی» متولد 10 تیرماه 1347 در چهارم اسفند ماه 1365 به فیض شهادت نائل شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 331086
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...