ضرورت بصیرت افزایی کارکنان بنیاد در حلقه صالحین
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۵
مدیرکل بنیاد یزد بر لزوم بصیرت افزایی در جامعه به ویژه کارکنان این نهاد در قالب تقویت حلقه صالحین تأکید کرد و گفت: هویت دینی و ملی، مسئله وحدت و همبستگی اسلامی و همچنین تداوم انقلاب و انطباق آن مبتنی بر ارزش‌ها از ویژگی‌های انقلاب اسلامی است.
ضرورت بصیرت افزایی کارکنان بنیاد در حلقه صالحین
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام عباس زارع در نشست شورای معاونین بر لزوم بصیرت افزایی در جامعه به ویژه کارکنان این نهاد در قالب تقویت حلقه صالحین تأکید کرد و گفت: هویت دینی و ملی، مسئله وحدت و همبستگی اسلامی و همچنین تداوم انقلاب و انطباق آن مبتنی بر ارزش‌ها از ویژگی‌های انقلاب اسلامی است.
مدیرکل بنیاد یزد با بیان اینکه در چهار دهه انقلاب، تجربه‌های فراوانی را پشت سر گذاشتیم تصریح کرد: باید این ایثار و فداکاری برجسته شده و برای جامعه تبیین شود و همچنین برنامه‌های دشمن‌شناسی را  برای همگان لحاظ کرد.
وی با تأکید بر ضرورت شناخت آسیب‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی، این موضوع را فرصتی برای بصیرت و معرفت در بین کارکنان به‌ ویژه نسل جوان دانست و خاطرنشان کرد: حلقه صالحین فرصت مناسبی برای بازخوانی مبانی، اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
زارع اظهار کرد: باید اقدامات لازم را برای جلوگیری از توطئه‌های دشمنان که هدفشان ایجاد یأس و ناامیدی در دل مردم است، انجام دهیم و اجازه ندهیم مشکلات خللی در عزم و اعتقاد مردم وارد کند.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 331272
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور