وظیفه اصلی بنیاد تکریم و تجلیل از ایثارگران است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: وظیفه اصلی بنیاد تکریم و تجلیل از ایثارگرانی است که به‌ واقع سرمایه‌های ارزشمند نظام و صاحبان اصلی انقلاب و کشور هستند.
وظیفه اصلی بنیاد تکریم و تجلیل از ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری در نشست شورای معاونان بنیاد کرمانشاه اظهار داشت: سلامت جامعه ایثارگری و خادمان شهدا از مهم‌ترین مسائلی است که امروز مورد توجه بنیاد بوده و این مهم از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: وظیفه اصلی بنیاد تکریم و تجلیل از ایثارگرانی است که به‌ واقع سرمایه‌های ارزشمند نظام و صاحبان اصلی انقلاب و کشور هستند و ما وظیفه‌داریم در راستای خدمتگزاری به این ایثارگران عزیز، تمامی توان و امکانات خود را به کار گرفته تا بتوانیم سلامت این عزیزان را حفظ کنیم.
وی در ادامه توجه به پایش سلامت ایثارگران، انجام اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای در محیط‌های اداری بنیاد و نیز تهیه هرچه سریع‌تر اقلام و لوازم بهداشتی در این خصوص را از سوی مسئولان بنیاد خواستار شد.
وی افزود: جامعه باید به این نکته توجه داشته باشد که این امنیت و آرامش کشور حاصل فداکاری و رشادت این عزیزان ایثارگر است، لذا باید با توجه به شرایط کنونی و خاص کشور تدابیر و تمهیداتی بیاندیشیم تا با برنامه‌های جدید و جایگزین همچون بهره‌گیری از فضای مجازی، تولید محتوا و ایده‌های نو، مناسبت‌های پیش رو را به شایستگی پاس داریم.
وی استفاده از ظرفیت‌های جوانان، پرهیز از اجرای برنامه‌های تکراری و مردمی سازی اقدامات فرهنگی بنیاد را از مهم‌ترین راهکارهایی برشمرد که می‌تواند در شناساندن عزیزان ایثارگر به جامعه کمک کرده و از این طریق گام مهمی در جهت ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در بین آحاد مردم برداریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 331330
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...