استاندارسازی محیط برای عبور و مرور جانبازان ضروری است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز استاندارسازی محیط برای عبور و مرور جانبازان را ضروری دانست و اظهار داشت: جانبازان باید بتوانند بدون خطر و مانع به تنهایی و با عزت نفس در جامعه تردد کنند.
استاندارسازی محیط برای عبور و مرور جانبازان ضروری است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در نشست کمیته حقوقی، نظارت و مناسب‌سازی زیست شهری گفت: تاکنون جلسات بسیاری در حوزه مناسب‌سازی معابر و اماکن عمومی برگزارشده است ولی با توجه به اهمیت موضوع این امر باید به‌صورت ریشه‌ای حل شود.
وی استاندارسازی محیط برای عبور و مرور جانبازان را ضروری دانست و اظهار داشت: جانبازان باید بتوانند بدون خطر و مانع به‌ تنهایی و با عزت نفس در جامعه تردد کنند. باید همه مسئولان در تحقق این مهم دست‌ به‌ دست هم دهند تا خدمات خوبی به این قشر معظم جامعه ارائه شود.
وی افزود: افزایش سطح ایمنی محیط زندگی و دسترسی به امکانات موردنیاز، از حقوق جانبازان قطع عضو و قطع نخاع بوده که موجب ترغیب آنان به حضور فعال در عرصه‌های اجتماعی و در نهایت منجر به ارتقاء کیفیت زندگی آنان خواهد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه رفع نواقص موجود، نیاز به عزم جدی همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان دارد، بیان کرد: باید در این زمینه طرح‌های مناسب تهیه و تدوین و تصمیمات سازنده اتخاذ شود و ادارات عضو با هماهنگی و تعامل، به‌ ویژه بهزیستی و شهرداری‌ها در زمینه رسیدگی به وضعیت جانبازان، معلولان و همچنین مناسب‌سازی مبلمان شهری برای استفاده راحت‌تر قشر فداکار جامعه تلاش کافی داشته باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 331335
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...