​مرحله کشوری سی و یکمین دوره مسابقات قرآنی شاهد و ایثارگر برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: مرحله کشوری سی و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر در دو رشته مفاهیم و تفسیر روز دوشنبه ۲۸ بهمن‌ماه در تمام استان‌ها برگزار شد.
​مرحله کشوری سی و یکمین دوره مسابقات قرآنی شاهد و ایثارگر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، اسکندر یارنسب با اعلام این خبر گفت: مرحله کشوری سی و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، به‌صورت هم‌زمان روز دوشنبه ۲۸ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۰ صبح در دو رشته مفاهیم و تفسیر برای نخستین بار به‌صورت مجازی با همکاری اداره کل توسعه منابع انسانی بنیاد در تمام استان‌ها و شهرهای تابعه در سراسر کشور برگزار شد.
وی افزود: در این دوره از مسابقات ۲۱۵ نفر از جامعه هدف بنیاد شامل ۱۱۰ نفر در رشته مفاهیم، ۹۸ نفر در رشته تفسیر اهل تشیع و ۷ نفر در رشته تفسیر اهل تسنن از منتخبین استان‌های سراسر کشور شرکت کردند.
گفتنی است نفرات اول مرحله کشوری سی و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم شاهد و ایثارگر سال ۱۳۹۸ در رشته تفسیر، جانباز حسن حاجیان حسین‌آبادی از اصفهان، جانباز مجید فلکی روح از کردستان، فرزند جانباز مهدی ربیعی از گیلان، فرزند جانباز فاطمه ربیع زاده از چهارمحال و بختیاری، همسر جانباز فریبا نیک منش از خوزستان و همسر جانباز زهرا ایزدی از کرمان هستند، همچنین ۷ نفر از جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسران جانبازان نفرات دوم و ۶ نفر نیز از جانبازان، همسران و فرزندان جانبازان رتبه سوم را در این رشته در کل کشور کسب کردند.
لازم به ذکر است نفرات اول مرحله کشوری سی و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم شاهد و ایثارگر سال ۱۳۹۸ در رشته مفاهیم، جانباز علیرضا حاج حسینی از یزد، فرزند جانباز مجید فلاحی از مرکزی، فرزند جانباز سیده سمانه محروقی از خراسان رضوی و همسر شهید زینب نژادسبحانی از هرمزگان هستند، همچنین ۶ نفر از جانبازان، فرزندان جانبازان و همسران جانبازان نفرات دوم و ۵ نفر از جانبازان، فرزندان و همسران جانبازان رتبه سوم این رشته را کسب کردند.
شایان‌ذکر است زمان برگزاری مرحله کشوری مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر متعاقباً اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 331348
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...