داخلی صفحه گلستان خبر
 
جلسه کارگروه پیشگیری از کرونا ویروس بنیاد گلستان برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱
دومین کارگروه توسعه پیشگیری از کرونا ویروس با حضور مدیرکل بنیادگلستان، معاون توسعه مدیریت و منابع، رئیس اداره بازرسی، حراست و رئیس امور کارکنان به صورت ویژه در اداره کل بنیاد گلستان برگزار شد.
جلسه کارگروه پیشگیری از کرونا ویروس بنیاد گلستان برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد گلستان: اسرافیل وزیری در جلسه کارگروه پیشگیری از کرونا گفت: با تشکیل این کارگروه در بنیاد گلستان، بر اساس دستورالعمل ارسالی به روسای شهرستان‌ها تمام تلاشمان را بکار گرفتیم تا جامعه ایثارگری استان و کارکنان بنیاد برای مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا مصون بمانند.
وی اظهار داشت: برای حفظ سلامت کارکنان بنیاد و پیشگیری از بیماری کرونا کار ضدعفونی کردن کل ادارات استان در حال انجام است.
وی ضمن تأکید بر دوری از شایعه‌پراکنی و ایجاد ترس در جامعه گفت: تمامی کارهای لازم جهت پیشگیری از این بیماری در حال انجام است.
وی افزود: روابط عمومی تمامی دستگاه‌های اجرایی استان باید موضوع اطلاع‌رسانی موارد پیشگیرانه از کرونا ویروس را به‌صورت جدی دنبال کرده و راه‌های پیشگیری، روش صحیح شستشوی دست‌ها و سایر اقدامات الزام‌آور بهداشت فردی و ارتباطات اداری را بین کارکنان اشاعه دهند.
این مقام مسئول عنوان کرد: نصب اطلاعیه بهداشتی در مسائل پیشگیرانه از ویروس کرونا در تمامی تابلوهای ادارات الزامی است تا مراجعان و کارکنان به‌راحتی بتوانند آن را مطالعه کنند.
وی یادآور شد: تا حد امکان مراودات اداری باید از طریق سیستم اتوماسیون، سامانه تلفن 1616 و پیامک دنبال شود و افراد از ایجاد اجتماع و ارتباطات تجمعی دوری کنند.
انتهای پیام/کد مطلب: 331575
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور