داخلی صفحه گیلان خبر
 
حافظ کل کلام الله مجید:
قرآن انسان را به استوارترین راه و مقصد هدایت می کند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۷
عارفه کرمی در گفت و گو با خبرنگار ایثار گیلان با بیان اینکه قران سراسر نور و سرور است که به طالب آن نورانیت می بخشد و انسان را به استوارترین راه و مقصد هدایت میکند؛ تصریح کرد: من هم باقران خواندن اندیشه ام الهی و روحم معنوی می شود.
 
عارفه کرمی در گفت و گو با خبرنگار ایثار گیلان با بیان اینکه متولد بهمن 82 در شهرستان فومن و  حافظ کل کلام الله مجید است اظهار کرد: از دوران کودکی علاقه زیادی به شنیدن و خواندن ایات قران داشتم.
 
وی با بیان اینکه از هشت سالگی کار حفظ قرآن را به صورت اصولی شروع کردم و توانستم به هدفم یعنی حفظ کل قران کریم برسم افزود: بهترین مشوق های من در ابتدا یکی از فامیل هایم بود که علاقه بسیاری به قران داشت و خودش هم معلم قران است در نوبه دوم مادرم و خواهرم که همیشه در کنارم بودند و مهربانی ها و تشویق هایشان را خرج من می کردند.
 
این حافظ کل قرآن گفت: بهترین ،برترین و تنهاترین الگوی من تا به حال،استاد برجسته و فرهیخته حاج فرهاد فلاح پور است که اشنایی با وی و کلاس هایش یکی از بهترین اتفاق های زندگی من بوده است.
 
کرمی با بیان اینکه  قران سراسر نور و سرور است که به طالب آن نورانیت می بخشد و انسان را به استوارترین راه و مقصد هدایت میکند؛ تصریح کرد: من هم باقران خواندن اندیشه ام الهی و روحم معنوی می شود.
 
وی خاطرنشان کرد: برنامه من برای اینده شرکت در کنکور سراسری و انشاالله قبولی در دانشگاه تهران برای تحصیل در رشته دندانپزشکی است و بعداز ان هم برگزاری مسابقات بسیار بزرگی که بدون در نظر گرفتن نژاد و ملیت و سن و سال همه افراد اعم از پیرو جوان و بزرگ و کوچک چه ایرانی چه افغانی یا هر ملیت دیگری بتوانند درآن شرکت کنند.
 
این حافظ کل قران کریم با اشاره به برخی از مقام هایی که تا کنون در زمینه حفظ قرآن کریم کسب کرده گفت: رتبه سوم کشوری در مسابقات ۲۰جز، رتبه دوم و چهارم کشوری در مسابقات ۱۰جز ، رتبه اول در مسابقات استانی ۱۰جز و ۲۰جز از جمله مقام های من است.
 
و کرمی افزود: در کلام اخر حرفم خطاب به همه هم سن و سالهای عزیزم است که حتی الامکان سعی کنند هرروز حتی در حد چند آیه از قرآن را همراه با معنیش تلاوت کنند این کار هم باعث انس بیشتر انها با کلام خدا می شود و هم در سراسر مسیر پشت و پناهشان می شود.

انتهای پیام
کد مطلب: 331696
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور