داخلی صفحه ایلام خبر
 
خدمات الکترونیک و سامانه تلفنی 1616 از بهترین راه های ارتباطی ایثارگران با بنیاد است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۸
مدیرکل بنیاد ایلام گفت: "سامانه خدمات الکترونیک ایثار" و "تلفن ۱۶۱۶" پلهای ارتباطی میان ایثارگران با بنیاد است و حجم بسیاری از نیازها و درخواست های آنان از از طریق با سرعت و سهولت بیشتر قابل انجام است.
خدمات الکترونیک و سامانه تلفنی 1616 از بهترین راه های ارتباطی ایثارگران با بنیاد است
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز چهارشنبه 14 اسفندماه، در جلسه ستاد مبارزه با بیماری کرونا از ارائه یازده خدمت الکترونیک به ایثارگران خبر داد؛
اسدالله تولیده در این جلسه تاکید کرد: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران حتی المقدور امورات اداری خود را از طریق خدمات الکترونیک و بصورت غیرحضوری پیگیری نمایند.
وی افزود: "سامانه خدمات الکترونیک ایثار" و "تلفن ۱۶۱۶" پلهای ارتباطی میان ایثارگران با بنیاد است و حجم بسیاری از نیازها و درخواست های آنان از از طریق با سرعت و سهولت بیشتر قابل انجام است.
 مدیرکل بنیاد ایلام تصریح کرد: در حال حاضر خدماتی نظیر دریافت فیش حقوقی، درخواست صدور کارت ایثارگری، بهره مندی از خدمات حوزه مسکن، ثبت وضعیت متقاضیان اشتغال، بهره مندی از تسهیلات اشتغال، درخواست شرکت در کمیسون پزشکی، خلاصه پرونده، درخواست حج و اردو، در خواست دیدار و پیگیری درخواست ها در "سامانه خدمات الکترونیک سایت ایثار" قابل ارائه می باشند.
وی افزود:خانواده های معظم شهدا و ایثارگران میتوانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی "ایثار" به نشانی www.isaar.ir در بخش "سامانه خدمات الکترونیک ایثار" ایثار نسبت به ثبت و ارائه درخواست‌های خود اقدام نمایند.
تولیده ادامه داد: در میان مراجعین به بنیاد اقشار آسیب پذیر نظیر والدین معظم شهدا، جانبازان قطع عضو و جانبازان شیمیایی وجود دارند، از این رو لزوم اقدامات پیشگیرانه در مواجهه با کرونا ویروس در این مجموعه بیش از سایر ادارات است.
رئیس کمیته سلامت بنیاد ایلام خاطر نشان ساخت: در کنار خدمات الکترونیکی بنیاد، سامانه تلفنی ۱۶۱۶ نیز راه ارتباطی جهت ارائه درخواست از سوی ایثارگران به بنیاد است و کارشناسان در هر حوزه ای پیگیر درخواستها و پاسخگوی سوالات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 331822
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور