رسانه ها و خبرنگاران فعال برای معرفی روز بزرگداشت شهدا تقدیر می‌شوند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷
اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با دعوت از رسانه‌ها و خبرنگاران برای معرفی و گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا اعلام کرد: از رسانه‌ها و خبرنگاران فعال در این زمینه تقدیر می شود.
 
به گزارش «ایثار»، در متن فراخوان اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران آمده است:
بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای انجام رسالت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تصمیم دارد از رسانه‌های فعال در حوزه ایثار و شهادت که در ایام منتهی به ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا به انتشار مطالبی در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بپردازند، تقدیر به عمل آورد.

با توجه به محدودیت های فعلی برای برگزاری مراسم های بزرگداشت این روز بزرگ، از رسانه‌ها دعوت می‌شود نسبت به تولید محتوای جذاب رسانه‌ای در حوزه ایثار و شهادت و ایثار اجتماعی اقدام کنند و بنیاد نیز آماده عرضه اسناد مربوط به شهدا و ایثارگران برای استفاده در تولید مطالب فرهنگی و رسانه‌ای است.

اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران نسبت به جمع‌آوری و داوری آثار اقدام و از رسانه‌ها و خبرنگاران برگزیده در این زمینه تقدیر می‌کند. این مطالب می‌تواند در حوزه‌های مختلفی مانند ایثار اجتماعی و اخلاق و خصوصیات شهدا و سایر مسائل مربوط به شهدا و ایثارگران منتشر شود.

انتهای پیام/
کد مطلب: 331850
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور