داخلی صفحه البرز خبر
 
مددکاران بازوی توانمند بنیاد و امین خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: مددکاران بازوی توانمند بنیاد و امین خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند و ارزش خدمت این عزیزان به جامعه هدف قطعاً دوچندان خواهد بود.
مددکاران بازوی توانمند بنیاد و امین خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان صبح امروز 20 اسفندماه در جلسه هم‌اندیشی مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز که با حضور مددکاران و مشاورین بنیاد البرز برگزارشده بود با تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران حوزه مددکاری و مشاوره اظهار کرد: در حوزه مددکاری مرتبط با خانواده‌های شهدا و ایثارگران نخستین مددکاران پیامبر اکرم صلی الله علیه و آلِ و السلم و حضرت علی علیه‌السلام بودند که نسبت به این قشر از جامعه توجه ویژه‌ای داشتند و به تعبیری ما امروز در مسیر این بزرگان حرکت می‌کنیم.
وی جایگاه مددکاران به عنوان رسولان بنیاد را موردتوجه قرارداد و گفت: مددکاران با حضور در منازل شهدا، جانبازان و آزادگان مسائل و مشکلات را از نزدیک لمس می‌کنند و لازم است با راهکاری مناسبت به مسئولان بنیاد برای حل آن‌ها ارائه دهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تأکید بر اینکه مددکاری باید محور همه فعالیت‌ها در بنیاد باشد افزود: مددکاری در بنیاد قدمتی در حدود 37 ساله دار، امروز مددکاران بازوی توانمند بنیاد و امین خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند و ارزش خدمت این عزیزان به جامعه هدف قطعاً دوچندان خواهد بود.
رستمیان تصریح کرد: خدمت به ایثارگران بازتاب اجتماعی، ارزشی و فرهنگی دارد، مددکار نباید خودش را دست‌کم بگیرد، مددکار می‌تواند با نقش مهمی که ایفا می‌کند محور فعالیت‌ها باشد تا انشاء الله با تعیین هدف و برنامه‌ریزی به رشد مطلوب دست پیدا کنیم.
 
کد خبر 98/791
پایان خبر/
کلمات کليدی: مددکاری - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز
کد مطلب: 332045