احوال پرسی تلفنی مسئولین شهرستان کوهرنگ از خانواده های معزز شهدا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۹
با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کوهرنگ مسئولین شهرستان با تماس تلفنی جویای احوال خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شدند.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ با هماهنگی بنیاد شهرستان کوهرنگ مسئولین شهرستان با تماس تلفنی جویای احوال خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شدند.

رئیس بنیاد شهرستان کوهرنگ گفت: 22 اسفند سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌فرمان حضرت امام خمینی (ره) و روز بزرگداشت شهدا است که هر ساله در راستای بزرگداشت این روز برنامه‌های متنوعی انجام می‌شد که امسال به دلیل ویروس کرونا امکان برگزاری این برنامه‌ها وجود ندارد.

سید علی میراحمدی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های هفته بزرگداشت شهدا را دیدار با خانواده‌های معظم شهدا عنوان و افزود: امسال به دلیل شرایط ویژه کشور با هماهنگی انجام‌شده با امام جمعه و فرماندار شهرستان با خانواده‌های شهدا تماس حاصل می‌شود و ضمن احوال‌پرسی، مسائل و مشکلات این عزیزان نیز بررسی می‌شود.

وی تصریح کرد روز گذشته حجت الاسلام سعید حسین‎پور امام جمعه شهرستان با برقرای تماس با خانواده های شهدا ضمن تبریک روز بزرگداشت شهدا از این عزیزان دلجویی کرد و طبق هماهنگی امروز فرماندار شهرستان این برنامه را انجام خواهد داد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 332108
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور