داخلی صفحه البرز خبر
 
پیام تبریک مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پیامی22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران را تبریک گفت.
پیام تبریک مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پیامی 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:
بسم رب شهدا و الصدیقین
سلام بر شهدا و درود به روح بلند و رفیعشان که با ازخودگذشتگی و جان‌فشانی درراه اسلام و میهن، نقشینه عظمت و شکوه ایران عزیزمان را با قلم سرخ خود نگاشتند.
حرکت روبه‌جلوی انقلاب شکوهمند اسلامی و پیشرفت‌ها و دستاوردهای آن در عرصه‌های مختلف مرهون خون‌های پاک و مطهر شهدای گران‌قدر، ایثارگران و خانواده‌های بزرگوار آنان است. وظیفه ما ادای احترام به مقام شهدا، زنده نگه‌داشتن نام و یاد شهدا، پیروی و ادامه راه آنان و تکریم خانواده معظم شهیدان عزیزان است.
این‌جانب ضمن ادای احترام به روح بلند شهیدان والامقام، 22 اسفندماه سالروز بزرگداشت شهدا و تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌فرمان امام خمینی (ره) را به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و امت شهیدپرور ایران اسلامی تبریک عرض می‌نمایم. امید آنکه به یاری پروردگار متعال بتوانیم آرمان‌های شهدای معظم را همیشه ایام الگو و سرمشق خویش قرار دهیم و دعای خیر خانواده‌های معزز آنان و هم‌رزمان ایثارگرشان توشه آخرتمان گردد.
22 اسفند 1398
سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز
 
کد خبر 98/798
انتهای پیام/
کد مطلب: 332283
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور