​گل باران قبور مطهر شهدای شهرکرد به مناسبت روز بزرگداشت شهدا
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۰
به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا قبور مطهر شهدای شهرکرد گل باران و عطرافشانی شد.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌فرمان امام خمینی (ره) مراسم گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا، پنج‌شنبه بیست و دوم اسفندماه 1398 با حضور معاون تعاون بنیاد استان، رئیس و معاون فرهنگی بنیاد شهرستان شهرکرد و همراهی بخشدار مرکزی در گلزار شهدای شهرکرد برگزار شد.

مسئولین با حضور بر مزار شهدای گران‌قدر و اهدای گل به مقام شامخ شهدا، با آرمان انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کردند.

اسماعیل عسگری در حاشیه این مراسم گفت: هدف از تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، فقط مباحث مربوط به خانواده‌های شاهد و ایثارگر نبوده بلکه بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رسالت این نهاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

رئیس بنیاد شهرستان شهرکرد افزود: با اشاعهٔ فرهنگ ایثار و شهادت و شناساندن این فرهنگ به آحاد جامعه می‌توان بسیاری از مشکلات موجود در خانواده و جامعه را برطرف کرد.

عسگری در پایان خاطرنشان کرد: اسفندماه از نظر شهدای شاخص متراکم‌ترین ماه سال است و 22 اسفندماه به عنوان روز بزرگداشت شهدا نام‌گذاری شده است بنابراین وظیفه ماست که این روز را همه‌ساله گرامی بداریم.

انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 332425
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور