دلجویی تلفنی از خانواده شهدای فارسان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴
به مناسبت روز بزرگداشت شهدا با هماهنگی بنیاد شهرستان فارسان، مسئولین شهرستان با تماس تلفنی از خانواده های شهدا دلجویی کردند.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فارسان با ائمه جمعه شهرهای فارسان، جونقان، بابا حیدر و همچنین با فرماندار، بخشداران بخش مرکزی فارسان، بخش جونقان و بابا حیدر با برقراری تماس تلفنی با والدین معزز شهدا توسط مسئولین شهرستان ضمن جویای احوال آن عزیزان سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریک گفته شد.

 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در محل دفتر کار فرماندار شهرستان فارسان جهت هماهنگی برای اجرای این برنامه گفت: به دلیل حفظ سلامت خانواده معظم شهدا و ایثارگران برنامه‌ریزی گردید که ائمه جمعه، فرماندار و بخشداران با تماس تلفنی با والدین معظم شهدا ضمن جویای وضیعت سلامتی آنان ایام سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و آغاز سال جدید به آنان تبریک گفته شد.

اسماعیل فتاحی افزود: 22 اسفند روز بزرگداشت شهداست که باید از مقام خانواده‌های معظم شهدا قدردانی شود که این برنامه‌ریزی نیز در اهمیت راستا انجام شد.

 
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 332436
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور