پیام تبریک مدیر کل بنیاد استان به مناسبت فرا رسیدن سال نو
تاریخ انتشار : شنبه ۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۴
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری در پیامی فرا رسیدن سال نو را به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تبریک گفت.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری متن پیام فریبرز نجفی به این شرح است:
 
يَا أَبَا الْحَسَنِ ، يَا مُوسَى بْنَ جَعْفَرٍ ، أَيُّهَا الْكاظِمُ ، يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ ، يَا حُجَّةَ اللّٰهِ عَلىٰ خَلْقِهِ ، يَا سَيِّدَنا وَمَوْلانَا إِنَّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ إِلَى اللّٰهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حَاجَاتِنا ، يَا وَجِيهاً عِنْدَ اللّٰهِ اشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّٰهِ
 
نوروز سر فصلی جدید و آغازی دوباره در پرتو الطاف خداوندی است. تجدید حیات طبیعت پس از خواب زمستانی و مضمون این سخن پیامبر(ص) است که فرمود: «آن گاه که بهاران در رسید حیات پس از مرگ را بسیار به یاد آورید». بهار رستاخیزی است که می توان در آن مهلت عبرت و بازگشت به نیکی ها را به خود داد پس بیایید از این فرصت بهاری جا نمانیم.

اینجانب حلول سال نو و بهار پر طراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد، به خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و پرسنل خدوم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند متعال خواستارم حال ما را به بهترین حال برگرداند.

 همچنین در پایان از خداوند می خواهم در سالی که به برکت موسی بن جعفر شروع شده است، عاقبت به خیر باشید ان شاالله 

                                 فریبرز  نجفی دستنائی
            مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری 

انتهای پیام/
کد مطلب: 332754
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور