داخلی صفحه گیلان خبر
 
پیام تسلیت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در پی درگذشت پدر شهیدان خدمتگزار
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۰
 
پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در پی درگذشت مرحوم"حسین خدمتگزار بافکری" پدر شهیدان والامقام «عباس و سعید خدمتگزار بافکری» پیام تسلیتی صادر کرد:
به گزارش«ایثار گیلان» متن پیام به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ
خانواده شهیدان گرانقدر "خدمتگزار بافکری" سلام علیکم والدین شهدا که با تقدیم عزیزترین گوهرهای حیات خویش به رسالت الهی و انقلابی خویش عمل نمودند،اسوه های حقیقی مقاومت و ایثار و مایه عزت و اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند. درگذشت "حسین خدمتگزار" پدر بزرگوار غیورمردان دفاع مقدس ، عباس و سعید خدمتگزار بافکری ، موجب تاثر و تالم فراوان گردید. اینجانب مصیبت وارده را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر(عج)،مقام معظم رهبری،مردم شهید پرور استان گیلان و خاصه شما خانواده مکرم آن رحیل وارسته صمیمانه تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر جميل و اجر جزيل مسئلت دارم. ان شاء الله روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار خواهد گردید.
عبداله پاکاری
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان
 
شهیدان سعید و عباس خدمتگزار در سوم و چهارم فروردین 1367 در علمیات والفجر 10 در خرمال عراق به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.

"انتهای پیام"
کد مطلب: 332838
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور