شهدا و جانبازان الگویی برای بسط ایثار اجتماعی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: شهدا و جانبازان الگویی برای بسط ایثار اجتماعی هستند و هر چه ما از این الگوها و سرمایه های معنوی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر بهره ببریم در جامعه شاهد باز تولید این رفتارها و در نتیجه گسترش ایثار اجتماعی خواهیم بود.
شهدا و جانبازان الگویی برای بسط ایثار اجتماعی هستند
 
به گزارش «ایثار»، حمید علی صمیمی در گفتگو با سایت ایثار استان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز گفت: جانبازان دلیرمردان و نام آوران عرصه جهاد و حماسه هستند و از صحنه های نبرد با دشمن و فداکاری و دلاوری های آنان آثار معنوی شگرفی در اذهان مردم ایران به یادگار مانده است که هرگز فراموش نخواهد شد.
وی با بیان اینکه معنای ایثار و از خودگذشتگی با نام جانباز گره خورده است افزود: جانبازان از امتحان الهی در هشت سال دفاع مقدس و در دیگر صحنه های مبارزه و ایثار اجتماعی سربلند بیرون آمدند و در سیر تحول جامعه پس از پیروزی انقلاب بسیار اثرگذار بوده اند.
صمیمی جانبازان را پشتوانه های محکم نظام و انقلاب دانست و تصریح کرد: جانبازان به تعبیر مقام معظم رهبری شهدای زنده اند و در طول این سال ها با وجود تمام سختی ها در همه میدان ها حضور داشتند و کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور ایثارگران توانسته است سرافراز و پا بر جا بماند و در برابر توطئه ها و فشارهای دشمن مقاومت کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهدا و جانبازان الگویی برای بسط ایثار اجتماعی هستند و هر چه ما از این الگوها و سرمایه های معنوی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر بهره ببریم در جامعه شاهد باز تولید این رفتارها و در نتیجه گسترش ایثار اجتماعی خواهیم بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 333043
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...