جانبازان گوهران ناب و انسان‌های بهشتی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۱
مدیرکل بنیاد اردبیل اظهار داشت: جانبازان گوهران ناب و انسان‌های بهشتی هستند که در میان ما زندگی می کنند و باید ارزش و منزلت این همنشینی را متوجه و قدردان باشیم.
جانبازان گوهران ناب و انسان‌های بهشتی هستند
 
به گزارش «ایثار»، مدیر کل بنیاد اردبیل شامگاه شنبه نهم فروردین ۱۳۹۹ و هم زمان با شب ولادت با سعادت بزرگ جانباز کربلا حضرت ابالفضل العباس (ع)، در برنامه زنده «نغمه بهاری» حضور یافت.
یاسر شاهی در این برنامه با تبریک اعیاد شعبانیه و ایام گرامیداشت مقام جانباز و تجلیل از صبر و استقامت جانبازان عزیز و خانواده های گرانقدر آنان گفت: جانبازان گوهران ناب و انسان های بهشتی هستند که در میان ما زندگی می کنند و باید ارزش و منزلت این همنشینی را متوجه و قدردان باشیم. خدمت به این عزیزان به تعبیر حضرت امام راحل عظیم الشان خدمت به نبی مکرم اسلام است.
وی از خانواده جانبازان به‌ویژه همسران مکرم ایشان که صبورانه و با عشق و علاقه با جانبازان عزیز زندگی می کنند قدردانی کرد و اظهار کرد: همسران جانبازان اسوه های مهربانی، صمیمیت و الگوهای درس زندگی و همسرداری و مادران موفق در جامعه هستند.
مدیرکل بنیاد اردبیل در بخش دیگر از سخنان خود گفت: جانبازان عزیز ما همچون مولای خودشان حضرت قمر بنی هاشم (ع)، در ترویج و احیای ارزش های معنوی و ایثار و شهادت تلاش می کنند و در این مسیر استوار و ثابت قدم هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 333056
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...